Сервис для клиентов

Кімната відпочинку для клієнтів СТО

Головне для нас — якісно і вчасно виконати завдання, поставлені клієнтом, хоч би якими складними вони були. Але зручність для клієнта це дуже важлива для нас! Тому на СТО ТДМ ми обладнали спеціальну кімнату для клієнтів. Тут ви зможете відпочити, поки очікуєте завершення виконання робіт по Вашому автомобілю. У Вашому розпорядженні зручні комфортабельні меблі, супутникове телебачення, кавоварка, безкоштовний вайфай (Wi-Fi) для Ваших мобільних пристроїв, журнали. Загалом максимально все, що необхідно для відпочинку. Ви залишитеся задоволені отриманим результатом, нашою роботою та рекомендуватимете наш автосервіс ТДМ Вашим друзям та знайомим.

Сервіс для клієнтів СТО TDM

ДОСТАВКА КЛІЄНТА ДО МЕТРО ГАГАРИНА

Іноді доводиться залишати автомобіль на СТО та добиратися додому громадським транспортом. Зручність клієнта для нас дуже важлива, тому ми пропонуємо послугу «Доставка клієнта до метро Гагаріна», звідки Ви зможете доїхати в будь-яку точку міста Харкова.

БУКСУВАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБИ НА СТО

Автомобіль може зламатися в несподіваному і незручному місці і самостійно доїхати до СТО не зможе. Для цього ми пропонуємо послугу "Буксирування транспортного засобу на СТО". Якщо у Вас трапилася така ситуація, телефонуйте за номерами телефонів, вказаних у контактах, ми надішлемо автомобіль, який дотягне Вас до СТО ТДМ, де вже поломка буде виявлена​та усунена.

Поки автомобіль діагностуватиметься ремонтуватиметься нашими майстрами, Ви можете відпочити в кімнаті для клієнтів або ми доставимо Вас до метро і Ви поїдете у своїх справах.